Opinie o Nas
wyszukiwarka zaawansowana
Infolinia / Zamówienia Telefoniczne
+48 576 058 739

Dlaczego SprzedajemyTkaniny?

Działamy na rynku już od kilku lat, stale się rozwijając. Wychodząc naprzeciw klientom - stworzyliśmy internetowy sklep SprzedajemyTkaniny.pl, w którym to znaleźć można wiele tkanin, dzianin jak również pasmanterii. Klient jest dla nas najważniejszy i właśnie dlatego dbamy o wszelkie detale - począwszy od doradztwa w kwestii wyboru materiału, jak i możliwie najszybszą wysyłkę. Nasza firma zamyka się w sklepie z tkaninami, dresówkami czy tkaninami wodoodpornymi. Wszystkie materiały jakie oferujemy tworzone są z materiału najwyższej jakości.

W naszym internetowym sklepie możesz znaleźć materiały drukowane, materiały gładkie, a także szeroko pojętą pasmanterię. Zdecydowanie specjalizujemy się w sprzedaży dzianiny dresowej z elastanem, tkaniny wodoodpornej, a także softshell.

Na większość towarów posiadamy odpowiednie certyfikaty, ponieważ wiemy, jak istotny jest dobór odpowiedniej tkaniny czy dzianiny. Stworzyliśmy ten sklep po to, by indywidualnie pomóc każdemu w zakupie odpowiedniego materiału - mając szeroką wiedzę w tym zakresie, zdecydowanie chcemy się nią podzielić!

Nowość - tkaniny pikowane

Weekend rozpoczynamy wprowadzeniem do sklepu wodoodpornych tkanin pikowanych 

czytaj więcej
Dostawa ściągaczy i dzianin

Najnowsza dostawa już w sklepie! 

czytaj więcej
Dostawa tkanin poliestrowych

Początek nowego tygodnia rozpoczynamy od powrotu popularnych wzorów na tkaninach poliestrowych wodoodpornych 

czytaj więcej